ADA MARİN HOTEL

Kurumsal

Deniz, kum, güneş ve doğa, sadece bu kelimeler bile insanı dinlendirmeye yetiyor. Aslında bu tarif Sığacık tatili düşünenleri biraz daha yakından ilgilendiriyor. Çünkü gerçek anlamda muhteşem bir tatili garantilemek için Sığacık’ın son derece iyi bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin Sığacık tamamen doğanın insanlığa sunduğu bir armağan gibi görülmeyi ve keşfedilmeyi bekliyor. Dolayısıyla doğaseverlerin fazlasıyla memnun kalacağı bir tatilin yolu Sığacık’tan geçiyor demek yanlış bir ifade olmayacaktır.
Otelimiz Ege kıyısının en güzel şehri olan İzmir’in Seferihisar ilçesindedir. Sığacık Marina’ya sıfır olan otelimiz muhteşem manzarasına hâkim konumdadır. Evinizde gibi hissedeceğiniz sıcak ve konforlu ortamda güler yüzlü personeli ile sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatacaktır.

Sığacık

Turistik

İzmir Seferihisar’ın deniz kokan mahallesi Sığacık, tarihi kalesi, el emeği ürünlerin satıldığı yerel üretici pazarı, kale içindeki şirin ev pansiyonları, leziz deniz ürünlerinin servis edildiği restoranları, masmavi denizi ve plajları ile Ege Bölgesi’nin en güzel kaçış rotalarından. Türkiye‘de Sakin Şehir Ağı’nın (Citta Slow) ilk üyesi olan Seferihisar‘ın en çok ziyaret edilen bölgesi olan Sığacık, uzun yıllar kendi halinde bir balıkçı köyüydü. Şehirden kaçışın artması ve şehre yakın alternatif rota arayanların ilgisiyle Sığacık’ta hafta sonları yer bulmak zorlaşıyor.

Seferihisar Sığacık Gezilecek Yerler
Sığacık Kalesi, Sığacık üretici pazarı, Kaleiçi sokakları, Teos Antik Kenti, Teos Marina, Değirmen, Büyük Akkum Plajı.